Skip to main content

В Україні створено сайт для надання гуманітарної допомоги

Post date Post count 211
Поділитись

Сайт створений для підтримки населення, бізнесу та держави в період протидії російській агресії. За допомогою нового порталу, можна дізнатися як придбати, як відправити і кому адресувати гуманітарну допомогу.

Президент України Володимир Зеленський повідомив про створення сайту help.gov.ua

За два минулих тижні до України надійшло понад 100 тисяч тонн гуманітарної допомоги. Ці вантажі швидко розподіляють через спеціальні хаби для регіонів. Але звернень щодо надання допомоги – ще більше.

«Тому, щоб максимально спростити процес, створений сайт help.gov.ua. На сайті можна дізнатися, як придбати, як відправити й кому адресувати гуманітарний вантаж. Це – для кожного, хто хоче долучитися. Для кожного, хто може допомогти. В Україні й у світі. Щоб допомога йшла постійно, 24/7», – повідомив Володимир Зеленський.

Гуманітарна допомога постраждалим від війни на сайті iPay.ua

Нагадаємо, що на сайті iPay.ua теж можна допомогти, зробивши свій внесок на гуманітарну допомогу на рахунок, створений НБУ.

Кошти йдуть на забезпечення українців, які найбільше постраждали від війни. На зібрані кошти Міністерством соціальної політики купують продукти та облаштовують місця розміщення для біженців, забезпечують їх одягом та взуттям, ліками та товарами першої необхідності. Із зібраних коштів біженцям і тимчасово переміщеним особам також надають одноразову грошову допомогу.

Зробити внесок на гуманітарну допомогу

Допомога Армії

Нагадаємо, що на допомогу Армії вже перераховано 12,6 млрд грн, на сайті iPay.ua вже зібрано більше 8,5 млн грн.
Детальніше читайте: На підтримку армії та гуманітарну допомогу перераховано 12,6 млрд грн

Збір коштів на підтримку української армії (переказ на спецрахунок НБУ)

Дякуємо за Ваш внесок! Вперед до перемоги!

Оцінити:

Поділитись