Skip to main content

Премія PSM Awards 2021 – найкращий TechFin проєкт від iPay.ua

Post date Post count 143
Поділитись

Сервіс iPay.ua представляє у конкурсі кілька інноваційних проєктів, підтримати можна до 30 листопада

Продовжується голосування у щорічному конкурсі PSM Awards 2021, під час якого визначають найкращих гравців ринків FinTech та e-commerce в Україні. Сервіс iPay.ua цього разу представлений у шістьох номінаціях.

Підтримайте! До кінця голосування залишилося 11 днів.

Трішки деталей. Цього разу в номінації «Найкращий TechFin проєкт» ми презентували програмний комплекс Commect.city, який був запущений у партнерстві з ТОВ “СофтСерв-Муніципальні Технології” та Viber. Він сприяє налагодженню роботи комунальних підприємств і контактних центрів міст із мешканцями. Як саме?

  • Мешканцям дає змогу бути на зв’язку з підприємствами 24/7; отримувати швидко та зручно інформацію по нарахуванням; оплачувати послуги всього у пару кліків через чат-бот.
  • Підприємства можуть економити до 45% часу завдяки автоматичній ідентифікації споживача та доступних типових шаблонах для відповіді; контролювати навантаження на працівників; знизити кількість особистих звернень споживачів та підвищити рівень їх задоволеності послугами.

Проголосувати за iPay.ua в цій номінації можна за посиланням.

Де ще ми змагаємося за звання найкращих

  1. Найкращий сервіс онлайн-платежів
  2. Найкращий сервіс грошових переказів із картки на картку
  3. Найкращий партнер інтернет-магазинів із приймання платежів
  4. Найкращий фінансовий чат-бот
  5. Експерт року у сфері FinTech

Для нас важливий та цінний кожен ваш голос!

Загалом цього року для участі в премії було прийнято 285 заявок у 19 номінаціях. Підсумки PSM Awards 2021 будуть озвучені 14 грудня.

Читайте також: Як чат-боти в месенджерах полегшують життя: все про можливості віртуальних помічників для людей та бізнесу

Оцінити:
5/5.0 1 голосів(-и)

Поділитись