Skip to main content

Зміни в платіжках Львівводоканалу

Post date Post count 656
Поділитись

Плата за абонентське обслуговування виділятиметься окремо

Львівводоканал повідомляє про зміни в платіжках. З березня 2022 року окремо виділятиметься плата за абонентське обслуговування. Користувачі будуть отримувати платіжку, яка включатиме дві складові: оплата послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, а також оплата за абонентське обслуговування.

Розповідаємо детальніше про абонплату, її розмір, що вона включає, а також про те, як здійснити оплату за послуги Львівводоканалу онлайн.

Про абонплату

Абонентська плата – це не новий вид платежу, а визначений Законом України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189, який діє з травня 2019 року, та є обов’язковим платежем для всіх споживачів, які укладали індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення. До 1 січня 2022 року витрати абонентської плати буде включені в діючий тариф на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Проте в тарифах послуг на 2022 рік не враховуються витрати на збут для індивідуальних споживачів.

В абонплату входять такі витрати компанії:

 • Оплата праці з відрахуваннями на 2022 рік.
 • Послуги з програмного забезпечення.
 • Поштові послуги.
 • Послуги зв’язку.
 • Матеріали виробничі, канцтовари, швидкозношувані матеріали.
 • Амортизація необоротних активів.
 • Інші витрати для розподілу обсягу послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за послуги водопостачання та водовідведення.

Розмір абонплати

Розмір плати за абонентське обслуговування з централізованого водопостачання – 11,63 грн/місяць (з ПДВ).

Розмір плати за абонентське обслуговування з централізованого водовідведення – 11,63 грн/місяць (з ПДВ).

Абонплата буде нараховуватися щомісяця, з розрахунку на один особовий рахунок, незалежно від кількості мешканців у квартирі чи об’ємів споживання послуги.

Для кого буде відсутня абонентська плата

Споживачі, які укладали колективний договір, не будуть здійснювати оплату за абонентське обслуговування. Це ті користувачі, які сплачують послуги не на рахунок підприємства, а одразу на рахунок ОСББ.

Субсидія і абонентська плата

Субсидія поширюється на абонентську плату згідно із Постановою Кабінету Міністрів України №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Як оплатити рахунки Львівводоканалу онлайн через iPay.ua

Щоб здійснити оплату, необхідно:

 • Перейти на сторінку оплати послуг Львівводоканалу.
 • Вказати номер особового рахунку та ввести всі дані платежу.
 • Вказати дані картки або обрати альтернативний спосіб (Apple Pay, Google Pay, Masterpass).
 • Підтвердити платіж.

Оплатити всі комунальні послуги у м.Львів можна за посиланням.

Вдячні всім, хто регулярно здійснює оплати в цей нелегкий для України час! Кожен платіж – внесок у безперебійну роботу комунальних служб!

Оцінити:

Поділитись