Skip to main content

Мобільний зв’язок без черг та затримок: як швидко поповнити рахунок онлайн через iPay.ua

Post date Post count 177
Поділитись

З онлайн-поповненням рахунку ви заощадите час, забудете про черги і зробите своє життя простішим

В сучасному світі мобільний зв’язок — це не лише можливість спілкуватися з близькими телефоном. Це також не обмежений місцем та часом доступ до інтернету, що дає змогу у будь-який момент провести нараду з колегами, терміново вирішити робоче питання, прослухати навчальну лекцію та навіть подивитися серіал. І зовсім неважливо, де ви знаходитеся — в дорозі з роботи, в черзі до лікаря або у далекій подорожі. Єдине, що може вас обмежити — це раптова нестача грошей на рахунку.

Безперебійність мобільного зв’язку особливо важлива зараз, оскільки українці живуть в умовах війни. Тож варто стежити за балансом на мобільному рахунку не лише для власного комфорту, а й щоб бути підготовленим до екстрених ситуацій. Завжди залишатися на зв’язку — це не проблема, якщо вибрати зручний спосіб поповнення рахунку.

Сучасні рішення для поповнення рахунку мобільного

Відходять у забуття скретч-картки для поповнення, на яких потрібно стирати захисне покриття коду монеткою, а також поповнення рахунку через банк. Ці традиційні методи забирають доволі багато часу та часто-густо передбачають виснажливе стояння в чергах. Але є маса сучасних способів швидко закинути гроші на баланс мобільного, вам лишається лише вибрати найзручніший для себе.

Через термінали самообслуговування

Поповнити рахунок через термінал самообслуговування досить просто, якщо він розташований неподалік від вас. Достатньо знайти в каталозі термінала потрібного оператора мобільного зв’язку, вказати свій номер телефону та внести необхідну суму грошей через купюроприймач.

Недоліки цього способу:

 • Потрібно шукати термінал, що може зайняти чимало часу.
 • Можлива черга до термінала.
 • Термінал може виявитися несправним.
 • Більшість терміналів приймає лише готівку для оплати.
 • Прилад може не приймати деякі купюри.

Через інтернет-банкінг

Якщо ви користуєтеся мобільним застосунком свого банку, то для вас буде зручно поповнити рахунок безпосередньо через нього. Треба лише знайти дану опцію у додатку, вписати свій номер телефону та суму поповнення, а також вибрати картку для оплати.

Мінуси цього способу:

 • Потрібно завантажити застосунок для свого смартфона (для Android або iOS) та витратити час на реєстрацію.
 • Для ідентифікації особи потрібно надати скани документів, а в деяких випадках необхідний відеодзвінок з менеджером банку.

Через сервіс онлайн-оплат

Сучасні сервіси онлайн-оплат дозволяють поповнити рахунок за пару хвилин без зайвих дій. Так, для поповнення через сервіс iPay.ua нема потреби реєструватися чи завантажувати застосунок, достатньо вказати свій номер телефону на сторінці послуги на сайті та здійснити швидку оплату. Гроші зараховуються на рахунок мобільного миттєво, і ви відразу отримуєте електронну квитанцію.

Що таке iPay.ua

iPay.ua — це сучасний сервіс для здійснення грошових переказів, оплати комунальних, поповнення мобільного та інтернету онлайн. Платформа була створена для того, щоб українці могли зручно розраховуватися за будь-які послуги через інтернет, витрачаючи на платежі мінімум часу та зусиль.

Серед партнерів сервісу — платіжні системи Visa та Mastercard, які є світовими лідерами в галузі платежів, а також провідні українські банки та більш ніж 500 компаній, послуги яких можна швидко й зручно сплачувати на сайті iPay.ua. Для оплати вам потрібна тільки платіжна картка будь-якого банку України та доступ до інтернету.

Сплачувати на iPay.ua — це безпечно, адже ми застосовуємо сучасні технології для захисту ваших даних та протидії шахрайству, які визнані у всьому світі.

Як поповнити рахунок за 1 хвилину через сервіс iPay.ua

 • Перейдіть на сторінку послуги за посиланням https://www.ipay.ua/ua/bills/charge-mobile.
 • Оберіть свого мобільного оператора серед запропонованих.
 • Вкажіть ваш номер телефону та зазначте суму поповнення.
 • Впишіть дані вашої банківської картки у відповідні поля. Ви також можете скористатися кнопкою Google Pay / Apple Pay, щоб оплата була ще швидшою.
 • Підтвердьте операцію.

Готово! За хвилину гроші вже будуть на вашому рахунку.

Переваги поповнення мобільного через iPay.ua

 • Зручність — вам не потрібно виходити з дому, щоб поповнити рахунок; процес оплати дуже простий і не потребує реєстрації.
 • Швидкість — між моментом, коли ви почали вводити номер вашого мобільного, та зарахуванням грошей на рахунок пройде не більше 2 хвилин.
 • Відсутність черг та затримок — більше нема потреби відстоювати довгі черги та витрачати багато часу на поповнення рахунку.
 • Безпека транзакцій — ваші персональні дані надійно шифруються, щоб у зловмисників не лишилось жодного шансу для шахрайства.
 • Можливість поповнення рахунку з будь-якої точки світу — поповнюйте рахунок будь-де, потрібна тільки картка українського банку.
 • Опція нагадування про поповнення — ви можете налаштувати нагадування про необхідність поповнення мобільного, щоб завжди залишатися на зв’язку.
 • Можливість автоматичного поповнення — в особистому кабінеті можна налаштувати автоплатежі за обраним графіком для ще більшої економії часу.

Використовуйте можливості сучасних технологій для зручності та безпеки ваших платежів. Онлайн-поповнення рахунку зробить життя комфортнішим, дасть змогу уникати черг та бути завжди на зв’язку в будь-якій точці світу.

Спробуйте поповнити рахунок через iPay.ua, і це стане вашим улюбленим способом закинути гроші на мобільний.

Підпишіться на Facebook iPay.ua та стежте за інформацією про оновлення сервісу та цікавими матеріалами.

Підписатися
Оцінити:

Поділитись