Оновлення кабінету користувача, 34 нових сервіси та 1 млн зборів на благодійність
У березні команда iPay.ua продовжила працювати над тим, щоб ваші платежі були ще зручнішими та швидшими. Ми також разом з вами робили світ кращим за допомогою зборів на благодійність. Ділимося підсумками першого місяця весни та апдейтами сервісу.
![](https://blog.ipay.ua/wp-content/uploads/2024/03/blog_ua_02-1.png)
Оновлення кабінету користувача
Щоб зробити ваш платіжний досвід ще кращим, ми полегшили для вас оплату інтернету. Переконайтеся самі, наскільки простіше й швидше тепер сплатити за інтернет:
- При оплаті автоматично створюється шаблон платежу.
- Більше не потрібно повторно вводити дані особового рахунку при сплаті.
- Один клік по шаблону — і всі необхідні дані вже введені за вас, вам тільки треба обрати картку для оплати.
Шаблон платежу за інтернет автоматично створюється для користувачів, які ще не створили шаблон самостійно.
![](https://blog.ipay.ua/wp-content/uploads/2024/03/blog_ua_01-1.png)
+34 нові послуги
У березні ми підключили нових партнерів до сервісу iPay.ua, щоб надати можливість клієнтам сплачувати ще більше послуг зручно та швидко.
Всього ми додали 34 нових сервіси:
- 12 філій “Газмережі України”: Харківська, Вінницька, Миколаївська, Сумська, Івано-Франківська, Кропивницька, Дніпровська, Житомирська, Черкаська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька. Всі послуги з доставки газу
- Нові комунальні сервіси для харків’ян: КП “Жилкомсервіс”, КП “Комплекс вивозу побутових відходів м. Харків”, “Харківгорліфт”. Переглянути всі комунальні послуги в Харкові
- 19 бізнес-послуг: додані інтернет-магазини.
Оновлення опції нагадування про платежі
У лютому ми додали опцію нагадування на сторінці успішного платежу. У березні користувачі активно тестували нову функцію. Щиро дякуємо всім за зацікавленість!
Цього місяця ми вдосконалили опцію нагадувань для вашої зручності:
- Усунули помилки, виявлені користувачами.
- Додали автоматичне передзаповнення: тепер форма відразу містить ваші дані.
![](https://blog.ipay.ua/wp-content/uploads/2024/03/blog_ua_03.png)
Зібрано 1 млн гривень за допомогою конструктору зборів
У березні наші користувачі зібрали на своїх сторінках зборів 1 млн грн на благодійність! Ми щасливі, що разом з вами можемо робити світ кращим та наближати перемогу.
Якщо ви ще не чули про сторінку збору від iPay.ua, то це зручний інструмент для швидкого збору грошей з групи людей. Підходить для збору коштів на будь-які цілі:
- Донати на військові потреби.
- Допомога дітям.
- Пожертви.
- Громадські проєкти та ін.
Дякуємо, що ви з нами!
Підпишіться на Facebook iPay.ua та стежте за інформацією про оновлення сервісу та цікавими матеріалами.
Підписатися