Skip to main content

Разом до Успіху: Святкуємо 16 День Народження iPay.ua

Post date Post count 136
Поділитись

Сьогодні особливий день – ми святкуємо 16 День народження нашої компанії! 🎉

Це не лише наше свято, але й ваша заслуга, адже без вашої підтримки, довіри та співпраці ми не досягли б цих висот.

За ці роки ми пройшли довгий шлях, сповнений викликів та перемог. Ми постійно вдосконалювались, впроваджували нові технології та покращували наші послуги, щоб відповідати вашим очікуванням та потребам.

На честь цього особливого дня ми хочемо подякувати кожному клієнту та партнеру за те, що обрали нас. Ваша довіра є для нас найбільшою мотивацією продовжувати розвиватись та ставати кращими.

І трохи цікавої статистики про вас і нас за ці роки:

✨ Щомісяця наш сервіс обирають понад 100 тисяч активних користувачів. Сьогодні ми маємо понад півмільйона зареєстрованих кабінетів, і це все завдяки вам, нашим шановним клієнтам.

📊 Найчастіше ви обираєте:

  • перекази з картки на картку,
  • оплату інтернету
  • комунальних послуг
  • поповнення мобільного рахунку.

Ми раді, що ці послуги стали невід’ємною частиною вашого щоденного життя.

🏅 Ми першими в Україні запровадили P2P перекази. З моменту запуску цієї послуги було здійснено 9,6 мільйонів переказів, що підтверджує нашу лідерську позицію на ринку.

🌟 На нашій платформі зареєстровано понад 4000 партнерів, які завдяки нашим сервісам розпочали свій шлях до успіху. Ми пишаємося тим, що допомагаємо малому та середньому бізнесу зростати та розвиватися.

💖 З початком повномасштабного вторгнення у лютому ми одними з перших підключили оплату на рахунки ЗСУ. Разом ми зібрали 2,8 мільйона гривень на спецрахунок НБУ та 9,7 мільйона гривень на всі фонди. Завдяки нашому збору коштів та донатів люди обмінялися 12 мільйонами гривень на благодійні цілі.

👥 Коли iPay.ua лише починав свою діяльність, у нас працювало лише кілька людей. Сьогодні наша команда налічує 75 висококваліфікованих спеціалістів, які щодня працюють над покращенням сервісу для вас, наших клієнтів.

📞 Наш контактний центр завжди готовий допомогти. Щодня ми консультуємо клієнтів, забезпечуючи високий рівень обслуговування та підтримки. Щомісячно ми приймаємо близько 3000 дзвінків по телефону та 1800 запитів через месенджери та електронну пошту.

🚀 Ми починаємо нову еру платежів в Україні з новітнім методом “Мій банк”, який змінить ринок країни.

Дякуємо вам за довіру та підтримку! Разом ми змінюємо фінансовий світ України на краще!

Підпишіться на Facebook iPay.ua та стежте за інформацією про оновлення сервісу та цікавими матеріалами.

Підписатися
Оцінити:

Поділитись