Skip to main content

iPay.ua на XXV Payments & Security Conference: про майбутнє платежів, інновації та виклики євроінтеграції

Post date Post count 32
Поділитись

iPay.ua долучився до головного фінтех-івенту весни, який об’єднав представників НБУ, Кіберполіції, банків, fintech-компаній та фахівців з інформаційної безпеки

23 квітня в Києві відбулася 25-та ювілейна конференція Payments & Security Conference, організована Асоціацією ЄМА. Подія традиційно стала місцем зустрічі представників українського бізнесу, сфери безпеки, банків та фінтех-компаній — усіх, хто формує фінансову екосистему України.

Основні теми дискусій

Цьогорічна конференція була особливою — ЄМА відзначила 25-річний ювілей. Учасники обговорили актуальні теми:

  • Кіберзагрози та шляхи захисту фінансових систем.
  • Перспективи відкритого банкінгу.
  • Запуск миттєвих переказів у 2025 році.
  • Впровадження штучного інтелекту в платіжну інфраструктуру.

Іван Степанець про миттєві платежі та користувацький досвід

iPay.ua як член асоціації ЄМА взяв активну участь у конференції. Директор з інновацій компанії, Іван Степанець, виступив у рамках панельної дискусії “Еквайринг: еволюція від імпринтера до цифрових гаманців та мобільних девайсів”.

Разом з іншими спікерами — представниками НБУ, Monobank, Visa, Cardsys, МТБ Банку — обговорили майбутнє cashless-платежів. Дискусія охопила ключові теми:

  • Перехід від традиційних POS-терміналів до цифрових рішень.
  • Токенізація як інструмент підвищення безпеки й зручності.
  • Перспективи та виклики інтеграції України в єдиний платіжний простір ЄС.
  • Важливість згуртованості між регулятором, українськими банками та фінтех-компаніями.

Зокрема, було висловлено думки, що в найближчі роки очікується масштабна токенізація різних активів, підкреслювалася важливість створення національного центру токенізації. Також зазначалося, що єдиним шляхом для посилення захисту транзакцій є використання біометрії.

Іван Степанець, директор з інновацій iPay.ua, висловився про нову для українського ринку технологію миттєвих платежів. Він акцентував, що її успіх безпосередньо залежить від зручності для користувача.

“Миттєві платежі з рахунку на рахунок, які вже цього року будуть впроваджені в Україні, зможуть стати справді популярними лише за умови, що процес оплати буде простим, інтуїтивно зрозумілим і доступним для кожного” — підкреслив Іван Степанець.

Команда iPay.ua висловлює подяку організаторам та учасникам XXV Payments & Security Conference! Разом ми формуємо нову фінансову реальність — технологічну та орієнтовану на потреби кожного українського користувача.

Долучаючись до ключових подій фінансової галузі, iPay.ua підтримує відкритий діалог, обмін досвідом та спільний пошук рішень, які визначають майбутнє платіжного ринку України.

Читайте також: “Як iPay.ua забезпечує стабільність та інновації під час війни: інтерв’ю з Євгеном Велікановим для Nordic Fintech Magazine”

Підпишіться на Facebook iPay.ua та стежте за інформацією про оновлення сервісу та цікавими матеріалами.

Підписатися

Поділитись
Оцінити:
0/5.0 0/5.00 голос(-ів)