Skip to main content

Куди влітку можна поїхати з України: перелік дозволених країн

Post date
Поділитись

Час збиратися у подорож!

Літо неможливе без яскравої відпустки! Цього року українцям пощастило значно більше, ніж попереднього – вибір місць для мандрівок набагато ширший.

Міністерство закордонних справ України постійно оновлює мапу світу, де зображені країни “червоної”, “жовтої” та “зеленої” зон. Наразі українці можуть відвідати більш ніж 100 країн з дотриманням певних вимог. Розглянемо ТОП найпопулярніших туристичних напрямків.

Албанія, Чорногорія, Північна Македонія, Сербія – в’їзд дозволений без обмежень, аналізи та карантин НЕ потрібні.

Греція – в’їзд з туристичною метою дозволений. Потрібно пред’явити на вибір один з документів – тест на COVID-19, зроблений методом ПЛР (експрес-тестування також підходить) не раніше ніж за 72 години до в’їзду, або документ, що підтверджує вакцинацію, або підтвердження про те, що ви перехворіли COVID-19.

Хорватія, Болгарія – в’їзд з туристичною метою дозволений. Потрібно пред’явити на вибір один з документів – тест на COVID-19, зроблений методом ПЛР не раніше ніж за 72 години до в’їзду, або тест на антиген (не раніше ніж за 48 годин), або документ, що підтверджує вакцинацію кожною із вакцин, схваленою ВООЗ, або підтвердження про те, що ви перехворіли COVID-19.

Туреччина – для в’їзду потрібен один з документів: ПЛР-тест, зроблений за 72 години до в’їзду, документ про вакцинацію від COVID-19, зроблений не раніше ніж за 14 днів до приїзду, документ, який засвідчує, що особа перехворіла на COVID-19 протягом останніх шести місяців, експрес-тест на антиген, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до приїзду. Крім цього, за 72 години до в’їзду в Туреччину українські туристи повинні заповнити електронну форму на сайті МОЗ Туреччини, на основі якої буде створено індивідуальний код HES. За цим кодом органи охорони здоров’я зможуть із вами зв’язатися, якщо у вас або в людей, з якими ви контактували під час подорожі, виявили коронавірус.

Кіпр – для в’їзду потрібні: ПЛР-тест, зроблений за 72 години до в’їзду, ще один тест, який робиться по прильоту в аеропорту своїм коштом, форма, яку потрібно заповнити онлайн на сайті МОЗ Кіпру.

ОАЕ – для в’їзду потрібні ПЛР-тест, зроблений за 72 години до в’їзду, та страховий поліс.

Єгипет, Туніс – для в’їзду потрібен ПЛР-тест, зроблений за 72 години до в’їзду.

Грузія – потрібен ПЛР-тест, зроблений за 72 години до в’їзду, ще один тест потрібно зробити на третій день перебування в Грузії.

Оформлення туристичної страховки

Під час приємного очікування та підготовки до подорожі ви можете не хвилюватися за туристичне страхування, яке є обов’язковим в деяких країнах, а також допоможе вам подорожувати та не перейматися через можливі витрати у разі настання страхового випадку. Оформити туристичну страховку можна онлайн на iPay.ua, не відриваючись від вирішення важливих справ. Онлайн-калькулятор розрахує вартість страхування, після чого залишиться лише укласти договір і все оплатити. Через невеликий проміжок часу на вашу електронну пошту прийде лист з полісом.

Бажаємо вам вдалої відпустки!

Читайте більше цікавих новин на нашій сторінці в Facebook!

Оцінити:
0/5.0

0 голосів(-и)


Поділитись