Skip to main content

Як організувати благодійний збір коштів на свою платіжну картку

Post date
Поділитись

Хочете відкрити збір коштів з групи людей в цілях благодійності? Але при цьому не хочете афішувати номер свої картки?

Для цих цілей сервіс iPay.ua пропонує вам унікальну послугу – створення сторінки для збору грошей, завдяки якій ви можете зібрати необхідну суму, і залишити дані своєї банківської картки прихованими.

Переваги створення сторінки для збору коштів

Легка ідентифікація переказу

Для того щоб знати хто перевів гроші і яке призначення переказу, що надійшов на Вашу карту, Ви можете додати користувацькі поля. У цих полях відправник повинен буде ввести необхідні Вам дані, наприклад ПІБ, Номер групи і т.д. За допомогою цих полів Ви можете запитати у відправника всі необхідні дані, які дозволять Вам ідентифікувати його.

Система звітів

Система звітів потрібна для того, щоб ви та при бажанні всі учасники збору коштів могли бачити хто, коли і яку суму перерахував. Така функція допомагає зробити будь-який збір чесним і прозорим.

Безпека

Щоб почати збір вам достатньо всього лише посилання – ніхто з учасників збору не зможе побачити номера Вашої картки. Крім того, сервіс прийому платежів iPay.ua сертифікований міжнародним стандартом безпеки PCI DSS. Це свідчить про те, що Всеукраїнський сервіс прийому платежів iPay.ua реалізував всі необхідні заходи щодо забезпечення відповідності вимогам платіжних систем Visa і MasterCard щодо інформаційної безпеки даних платіжних карт.

Як створити сторінку для збору коштів

  • Переходьте на сторінку відповідної послуги на сайті iPay.ua.
  • Заповніть поле введення з номером картки (16-значний код, вказаний на лицьовій стороні вашої картки)
  • Введіть ПІБ власника карти, тобто ваші.
  • Скориставшись кнопкою “Додати поля”, ви можете створювати групові збори коштів. За допомогою них ви будете точно знати призначення кожного переказу Отже, введіть призначення переказ (н-д, Збір коштів на лікування цуциків у притулку) та сторіть поля, які має заповнити відправник (ви можете створити необмежену кількість полів).
  • Після того, як ви ввели ПІБ і номер карти, заповніть поле з електронною адресою для отримання повідомлень, і сміливо натискайте червону кнопку «Сформувати посилання».
  • На екрані з’явиться поле з вашим оригінальним посиланням, доступним для переказу коштів. Скопіюйте посилання та передайте тим, кому воно призначене

Читайте також про інші види грошових переказів на iPay.ua, про які ви могли не знати.

Оцінити:

Поділитись